: 202341

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lwówek Śląski...
Lwówek Śląski
26.01.2015r.


Złodziej zatrzymany


Dzięki szybkiej reakcji świadka, sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży. Okazało się, że to nie jego pierwsza kradzież.


więcej »»
Lwówek Śląski
09.01.2015r.


Sprawdz auto przed zakupem


„Historia Pojazdu" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu lub innego pojazdu zarejestrowanego w Polsce. Dane otrzymywane dzięki tej usłudze, mogą pomóc w ocenie stanu technicznego pojazdu oraz potwierdzeniu wiarygodności oferty sprzedawcy. Otrzymany raport można łatwo zapisać i wydrukować. Informacje o pojeździe otrzymuje się całkowicie bezpłatnie.


więcej »»
Lwówek Śląski
09.01.2015r.


Bezpieczny Autobus


„Bezpieczny Autobus" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, która pozwala sprawdzić podstawowe dane na temat autobusu lub autokaru. Dzięki temu przed wyjazdem na wycieczkę można się upewnić czy autobus, którym my lub nasi bliscy będą jechać, ma ważne badanie techniczne, aktualne OC oraz czy jest oznaczony jako wycofany z ruchu. Otrzymany raport można łatwo zapisać i wydrukować. Informacje o autobusie można otrzymać całkowicie bezpłatnie.


więcej »»
Lwówek Śląski
08.01.2015r.


Służba w Policji - 2015


KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI WE WROCŁAWIU
INFORMUJE O ROZPOCZĘCIU PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu