: 194311
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lwówek Śląski...
Lwówek Śląski
19.09.2014r.


Tragiczny wypadek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj w Płóczkach.

Jak ustalono 56 letni mieszkaniec Płóczek w trakcie wykonywania prac polowych ciągnikiem rolniczym przejeżdżając na drugie pole, jadąc skarpą przewrócił ciągnik. W wyniku tego zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu. Wyciekająca z ciągnika ropa doprowadziła także do zapalenia.
.


więcej »»
Lwówek Śląski
18.09.2014r.


Zachowaj ostrożność

Podstawowa zasada każdego kierowcy to zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze. Szczególnie przejazd wieczorem przez obszary leśne może być niebezpieczny. Przekonali się o tym wczoraj kierowcy w okolicach Chmielenia. Zwierzęta na drodze są zagrożeniem na które musza przygotować się kierujący w szczególności wieczorami.

więcej »»
Lwówek Śląski
18.09.2014r.


Zatrzymani za narkotyki

Policjanci Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim stale monitorują rynek narkotykowy. Prowadząc ciągłe rozpoznanie środowiska dilerów eliminują w szczególności miejsca gdzie dochodzi do ich produkcji.

więcej »»
Lwówek Śląski
16.09.2014r.


Niczego się nie nauczył

O mężczyźnie tym pisaliśmy kilka miesięcy temu w temacie "Sprawca przemocy domowej ugodził swoją żonę nożem w brzuch" w maju 2014r. Przemoc w rodzinie jest bardzo drażliwym tematem szczególnie gdy uczestniczą w niej dzieci. W powyższej sprawie prowadzone jest postępowanie karne w stosunku do tego mężczyzny i ma on orzeczony zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Jak go respektuje i czy tak zastosowane środki są skuteczne można odpowiedzieć sobie samemu po lekturze poniższego tekstu.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu